• Model Catherine
  She was born without her left forearm but this doesnt kept her from beeing happy in any way. She has very huge self-confidence and does not care about people starring at her if she is out without her prosthetic arm.
  Read More
 • Model Beka
  Despite of being born with a missing right forearm, she is a famous beauty- and fashion model. She takes part in catwalks of the most famous fashion shows and events to show her real beauty.
  Read More
 • Model Marzena
  Due to an illness Marzena's arm had to be amputated. She never suffered with her situation and she makes the best out of everything. She fights with us against discrimination and intolerance.
  Read More

Co robimy?

Naszym celem jest dowiedzenie, że po pierwsze pojęcia "piękno" i "niepełnosprawność" nie stoją ze sobą w sprzeczności. Po drugie, iż osoby niepełnosprawne są tak samo szczęśliwe i mają tę samą jakość życia jak osoby pełnosprawne (tylko dlaczego te drugie często myślą inaczej?). Po trzecie chcemy pokazać, że dla osoby z niepełnosprawnością praca w charakterze profesjonalnej modelki jest możliwa. I na koniec: nie ma sensu martwić się o znalezienie właściwego chłopaka czy dziewczyny, partnera czy bratniej duszy, tak jak nie ma sensu ukrywanie się przed całym światem z powodu widocznej niepełnosprawności.

Wiesz o tym, że nie powinno się gapić na osoby niepełnosprawne. Ale właściwie dlaczego nie? Co jeśli przypadkiem dostrzeżesz osobę po amputacji, która jest atrakcyjna i wygląda wspaniale? Dlaczego miałbyś odwracać od niej głowę? A poza tym dlaczego ta osoba nie miałaby być atrakcyjna? Niewątpliwie istnieje jakaś bariera pomiędzy osobami niepełnosprawnymi, zwłaszcza po amputacji, a tymi którzy uważają takie osoby za atrakcyjne i mieliby ochotę poznać je bliżej. To jawne uprzedzenie musi zostać zmienione.

Viceland Magazine, Constance Goldmann

Mocno wierzymy w to, że każdy nawet niewielki sukces pomaga podnieść optymizm tych, których to dotyczy i przekazuje ważną wiadomość, iż nikt na tym świecie nie może być wpędzany w poczucie niższości przez wzgląd na swoją fizyczną niepełnosprawność.

Jesteśmy Ampworld

Piękne modelki

Czy chcesz zobaczyć oszałamiające modelki, pomimo utraty kończyny? Przekonaj się o prawdziwej naturze piękna dzięki największemu na świecie portfolio modeli z całego świata z każdym rodzajem amputacji. Piękno jest względne..

Zarezerwuj modelkę z naszego projektu

If you are a casting agent, art director, television producer any other kind of talent scout and you like to book one of our beautiful models, please get in touch with us. Most of our models are available for commercial modelling jobs for any kind of tv presence, fashion show, magazines or events.

Zostań modelką Ampworld

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz chciałby zostać modelką w naszym projekcie i odbyć profesjonalną sesję fotograficzną, jest osobą otwartą, która mogłaby skorzystać z naszej sesji, ma od 16 do 40 lat i straciła przynajmniej jedną kończynę (lub taka się urodziła), nawiąż z nami kontakt i zgłoś się na profesjonalną sesję zdjęciową.

Instagram Carousel

Here are the latest shots from our Instagram feed.

Stwórzmy razem coś wielkiego.

"Piękno" i "Niepełnosprawność" nie są pojęciami wzajemnie się wykluczającymi!

Jesteśmy Ampworld

You can be a Model. We are the world leading modelling agency for models with amputations..

Nasze sesje zdjęciowe

Are you an arm or leg amputee or born with a limb difference and would like to take part in a professional photo session carried out by a professional fashion photographer backed up by a team of cosmeticians and stylists with the aim of possibly being a new model for our website? We will make sure you have a wonderful time in Greece and this once in a lifetime experience will be a memory to treasure forever.

Moim problemem było to, że wszyscy powtarzali mi, że powinnam polubić siebie pomimo niepełnosprawności, ale nie mówili mi właściwie jak mam to zrobić. Dni spędzone na sesji zdjęciowej z Ampworld naprawdę zwiększyły moją pewność siebie tak, że nigdy nie podejrzewałabym, że to możliwe. Jak dotąd był to dla mnie najlepszy i najbardziej ożywczy czas w moim życiu.

Model Katarina

If you have any questions, please do not hesitate to contact us at webmaster@ampworld.de or through one of our social media channels. If you provide us your telephone number, we will gladly call you back to answer all questions you may have.

Send us your model application today:

Become a Model